100R14X225KV4T datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    100R14X225KV4T
  • Производитель
    Johanson Dielectrics
  • Описание
    Johanson Dielectrics 100R14X225KV4T RoHS: yes Capacitance: 2.2 uF Tolerance: 10 % Voltage Rating: 10 V Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 85 C Capacitance - pF: 10000 pF Dimensions: 0.81 mm W x 1.6 mm L x 0.89 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Series: R14 Termination Style: SMD/SMT Voltage Rating DC: 10 V